Workshop promo

Stwórz swoją pierwszą grę i dołącz do świata game devu!

Myślisz o karierze w gamedevie i czujesz, że potrzebujesz więcej konkretnych umiejętności? Pamiętaj, że sercem każdej gry jest silnik. Doświadczenie w pracy z takim narzędziem jest często wymagane przez pracodawców. Jest też niezbędne, aby… zrealizować swój wymarzony projekt.

Unreal Engine to od lat wybór wielu profesjonalistów. Dzięki tej technologii powstały takie legendarne serie jak Mass Effect czy Bioshock, ale również multiplayerowe hity pokroju Fortnite i Rocket League.

Specjalnie dla tych, którzy chcą poznać to wszechstronne narzędzie, przygotowujemy kurs Unreal Engine Start w wersji online. Podczas którego nauczycie się obsługiwać 4. wersję silnika, którą wykorzystują takie tytuły jak Star Wars Jedi: Fallen Order, Valorant, czy też polskie perełki pokroju Ghostrunner czy The Medium.

Dowiedz się pierwszy o terminie szkolenia

Dlaczego Unreal Engine Start?

  • Praktyka przede wszystkim - bez zbędnego przedłużania, uczestnicy zasiądą przed monitorem i zaczną pracę z silnikiem.
  • Gra do portfolio - efektem szkolenia będzie działająca gra, którą warto uwzględnić w swoim resume.
  • Komplet praktycznej wiedzy - po kursie będziesz sprawnie poruszał się po silniku i używał najważniejszych funkcji.
  • Solidna podstawa do dalszego rozwoju - szkolenie przeprowadzi cię przekrojowo przez najważniejsze komponenty silnika. Sam zadecydujesz, w którą stronę pójdziesz dalej.
  • Doświadczenie prowadzących - to już 4. edycja kursu, którego średnia ocen na Evenea wynosi 4,8/5.
  • Spotkanie z prawdziwymi twórcami - wydarzenie przygotowały i poprowadzą osoby z doświadczeniem w tworzeniu i wydawaniu gier video.

Bądź pierwszym, który pozna szczegóły

Zapisując się dziś nie tylko dowiesz się pierwszy o terminie szkolenia i jego szczegółach, ale też możesz liczyć na fajny rabat lub inne bonusy. Spokojnie, nie spamujemy. Naprawdę nie mamy na to czasu. Na Twojego maila będą przychodzić same konkrety.

Pamiętaj, aby po zapisie kliknąć w link, który otrzymasz w mailu potwierdzającym. Bez tego nie będziemy mogli ci nic przesłać.

Dowiedz się pierwszy o terminie szkolenia

Kto prowadzi zajęcia?

Agata Leś

Agata Leś

Dyrektor Kreatywna w Vulpesoft, która swoją drogę zawodową rozpoczynała od programowania. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Swoją karierę programistyczną zapoczątkowała w jednej z wrocławskich korporacji, aby kontynuować ją jako Gameplay Programmer w Techlandzie. Matka gry video - Dr Livingstone, I Presume?. Doświadczona programistka C++ i Unreal Engine 4. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu designu gry, współpracy artystycznej i planowania produkcji dla gier typu Indie. Obecnie specjalizuje się w produkcji gier, programowaniu rozgrywki i organizowaniu szkoleń dla młodych twórców.

Kamil Mówiński

Kamil Mówiński

W ciągu ponad dziesięcioletniej kariery pracował przy wielu projektach i różnych technologiach, od tworzenia stron internetowych po wydawanie oprogramowania dla laboratoriów naukowych. Jednak zaczynał od budowania silników do gier webowych i po latach wrócił do swojej pierwszej miłości - tworzenia gier wideo. Rozpoczął od współpracy z jednym z największych twórców gier w Polsce - firmą Techland. Pod własną banderą Vulpesoft wydał grę o zaginionym w Afryce dziewiętnastowiecznym podróżniku - Dr Livingstone, I Presume?. Specjalista silnika Unreal Engine i aktywny uczestnik grup wsparcia dla projektów tworzonych w tym silniku. Mentor dla młodych programistów.

Opinie o  poprzednich edycjach

"Podobało mi się to, że prowadzący pokazali więcej materiałów niż mieli w programie szkolenia."

"Bardzo sympatyczni prowadzący, którzy pilnowali żeby nikt nie zostawał w tyle."

"Za krótkie warsztaty - zwiększyłabym liczbę godzin co najmniej dwukrotnie."

"Jestem zachwycona pomysłem prowadzenia warsztatów w dwie osoby, zamiast standardowo w pojedynkę."

"To, że warsztaty prowadzone były w duecie, przez co grupa szła w miarę równo i wszystkie blokady/problemy były rozwiązywane niemal natychmiast, ale bez zaburzania ciągłości warsztatów dla innych osób w grupie."

"Profesjonalne podejście, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników, którzy bardzo wysoko ocenili kompetencje, sposób prowadzenia zajęć oraz ich wartość merytoryczną."

Aneta Siwka Centrum Innowacji Przejście

Dowiedz się pierwszy o terminie szkolenia